دوربین باکس ۱٫۳ مگاپیکسلی VIVOTEK IP8155HP بعنوان برترین محصول نمایشگاه دوربین‌ مداربسته و سیستم‌های حفاظتی CPSE 2015 در کشور چین انتخاب شد و جایزه طلایی پانزدهمین دوره این نمایشگاه را نصیب خود کرد.

پانزدهمین نمایشگاه CPSE چندی پیش در پکن پایتخت چین برگزار شد و کمپانی‌های مطرح دنیا خصوصا تولیدکنندگان آسیایی در آن حضور داشتند.

به اذعان کارشناسان مطرح این حوزه، چین به بازار اصلی و بی‌رقیب تولید سیستم‌های نظارتی و حفاظتی بدل شده و در این صنعت، تمامی راه‌ها به این کشور ختم می‌گردد.

به همین علت CPSE 2015 باشکوه‌تر و بااهمیت‌تر از همیشه برگزار شد.

ویوتک تایوان صاحب رتبه بیستم رده‌بندی جهانی ۲۰۱۵, نیز از جمله شرکت‌کنندگان مطرح نمایشگاه بود و در میان انبوه دوربین‌های مطرح به نمایش درآمده، این دوربین ۱٫۳ مگاپیکسل صنعتی ویوتک بود که بعنوان ستاره نمایشگاه برگزیده شد!

دوربین IP8155HP گرچه رزولوشن بالایی ندارد، اما در شرایط مختلف محیطی، تصویری شارپ و ایده‌آل ارائه می‌دهد.

فناوری‌هایی مانند نسخه دوم WDR PRO این کمپانی، حذف نویز سه‌بعدی، سوپرنایت‌ویژن و اسمارت فوکوس، IP8155HP را به ستاره دوربین‌های ۱٫۳ مگاپیکسلی سال ۲۰۱۵ بدل نموده‌اند.

استیسی لین، مدیر دپارتمان فروش جهانی ویوتک در این رابطه می‌گوید:

دوربین IP8155HP با طراحی زیبا و قابلیت‌های بیشمار، نشان‌دهنده تعهد ویوتک در ارائه بهترین راه‌کارها و کیفیت تصویر برای کاربران سیستم‌های نظارتی است.