Hikvisionدوربین‌های آنالوگ دام و PTZجدید مدل‌های DS-2AF7268و DS-2AF7264 را معرفی کرد

شرکت Hikvisionبه تازگی دو دوربین جدید دام و PTZ آنالوگ هوشمند خود (مدل‌های DS-2AF7268و DS-2AF7264) را معرفی کرد. هر دوی این دوربین‌ها دارای یک حسگر تصویری 960Hبرای ضبط تصاویر عالی در وضوح تصویری 700TVLهستند. این حسگر 960Hعملکرد نظارتی آنالوگ کنونی را افزایش می‌دهد و در مقایسه با 4CIFوضوح بهتر 36 درصدی را ارائه می‌دارد. کاربران با استفاده از این دوربین‌ها به همراه DVRهای دارای 960HHikvision، می‌توانند تصاویری با جزئیات بسیار بالا را تجربه کنند و همچنین در برابر خطراتی از قبیل سرقت و دزدی ایمن گردند.

این دو دوربین دام PTZنورافکن‌های IRبهینه‌تری دارند و در شرایط نوری پایین و یا صفر امکان مشاهده تا 150 متر را فراهم می‌سازند. همچنین از قابلیت‌های WDRو DNRسه‌بعدی پشتیبانی می‌شود كه در آن وضوح خطوط تصویری بهتر است و هم‌آوری رنگی دقیق‌تری در محیط‌های نوری مختلف ارائه مي‏گردد.

ردیابی دقیق

این دوربین‌های دام که با قابلیت ردیابی هوشمند مهندسی‌ و ساخته شده‌اند، مي‏توانند شیء متحرکی را شناسایی و آن را در محدوده پوشش‌دهی دوربین بدون نقص ردیابی نمایند. علاوه بر این، به وسیله این فن‌آوری، هنگام عمل پیگرد همیشه شیء هدف در مرکز تصویر قرار می‌گیرد. این امر میزان تأثیر سیستم نظارت تصویری را افزایش می‌دهد و به خصوص برای محیط‌هایی (از قبیل پارکینگ‌های خودرو، خیابان‌ها، اجتماع‌های مسکونی، مدارس و غیره) مناسب است که به خاطر وجود آدم‌ها و خودروهایی نیاز به توجه ویژه دارند.

یکی از ویژگی‌های مهم این دوربین‌ها داشتن برف‌پاک‌کن است که هنگام برف، باران و هوای همراه با گرد و غبار، به صورت خودکار لنز را پاک می‌کند. بدین وسیله شفاف بودن تصویر تأمین می‌شود و در عین حال هزینه‌های نگهداری به حداقل می‌رسد، چرا که تمیز کردن در محل حذف می‌گردد.

هر دوی این دوربین‌های دام PTZامکان حداکثر panبا سرعت 160 درجه در ثانیه و tilt120 درجه در ثانیه را فراهم می‌سازند. مدل DS-2AF7268دارای زوم اپتیکال 36xاست، در حالی که مدل DS-2AF7264دارای زوم مؤثر 23xبر روی اشیای مورد نظر می‌باشد.