فايك برنده جايزه ژورنال تجاري شهر كانزاس شد

براي دومين سال پياپي،‌ شركت فايك جايزه شركت برتر ژورنال تجاري شهر كانزاس ايالات متحده را دريافت كرد. اين جايزه در اين شهر به شركت‏هايي اعطا مي‏شود كه سابقه فعاليت طولاني در صنعت،‌ توان مالي قوي، نوآوري و پيشتازي در صنعت دارند و همچنين به شركت دادن عموم مردم در راستاي آموزش‏هاي لازم مي‏پردازند.

شركت فايك در سال 1945 توسط لستر فايك، مخترع، مؤسس و متخصص بنا نهاده شد. اين شركت كه در ابتدا كار خود را از پاركينگ خانه وي شروع كرد،‌ محصولاتي را ارائه داشت كه موفقيتي فوري در جهت محصولات خود به دست آورد.

اين شركت با گذشت هفتاد سال از فعاليتش، هنوز با قدرت به كار خود ادامه مي‏‏دهد. اين توليدكننده كه حالا ديگر در عرصه بين‏المللي بسيار معروف شده، براي راهكارهايي مهندسي شهرت دارد كه ايمني و حفاظت تأسيسات را به همراه مي‏آورد. فايك چندين خط توليد محصول دارد كه عبارتند از،‌ سيستم‏هاي محافظت در برابر انفجار، سيستم‏هاي اعلام و اطفاي حريق و محصولات نفت و گاز مورد استفاده جهت تكميل چاه‏هاي نفت. بخشي از موفقيت مداوم اين شركت شايد به خاطر زيرساختارها، هم‏ترازي سازماني و محيط كاري مهياي ايجاد خلاقيت و نوآوري است.

چاك كوپولوس، مديرعامل شركت فايك گفت، “شركت ما بر اساس نوآوري و با رويكرد كارآفريني بنا نهاده شده است. ما هر روزه سعي مي‏كنيم تا شركت با تكامل روزافزوني روبرو شود و هر روز بهتر از روز قبل باشيم.»

فايك كه مركزيت آن در بلواسپرينگز فلوريداي ايالات متحده قرار دارد، همچنين داراي تأسيسات توليد در كشورهاي بلژيك، ولز، هندوستان و دفاتر فروش و خدماتي در آمريكاي جنوبي، اروپا، آسيا و خاورميانه دارد.

اين شركت با داشتن تنوع محصولات و نوآوري در ارائه تجهيزات جديد، به خوبي توانست از شرايط بد اقتصادي در عرصه جهاني عبور كند. اين شركت خصوصي براي سومين سال پشت سر هم و چهارمين سال در پنج سال گذشته، ركوردي را در فروش ساليانه ثبت كرد.