شرکت گیمول آشکارساز CO /4-Warn مدل FCI را ارائه کرد
شرکت گیمول (Gamewell) از زیرمجموعه‏های هانیول آشکارساز ۴-Warn/CO را ارائه کرد. این آشکارساز منطبق با نیازهای کدهای حریق است و همچنین با توجه به ترکیب شدن هر دو نوع قابلیت تشخیص منواکسیدکربن و حریق در یک ابزار،‌ هزینه‏های مرتبط با کار و مواد کاهش می‏یابد.
سیستم ۴-Warn/CO دارای نوعی صداده آدرس‏پذیر است که با سیگنال‏های قابل تشخیص و مجزا برای حریق و CO می‏تواند پیام‏های هشدار لازم جهت استفاده در اتاق‏های هتل‏ها را بفرستد. این سیستم علاوه بر این که نیازهای مرکز کنترل را با گزارش دادن رفع می‏سازد،‌ چون دو آشکارساز در یک سیستم است،‌ هم هزینه‏های نصب را کاهش می‏دهد و هم راهکاری زیبا در مقایسه با آشکارسازهای مجزا است.
چنگیز سانلی، متصدی حسابرسی شرکت Signature Building Systems نصب‏کننده سیستم‏های گیمول گفت،‌ »این سیستم ظاهر بسیار خوبی دارد. پنجاه درصد از فروش شرکت ما به هتل‏ها است و سال گذشته در پروژه‏های بسیاری از آن استفاده کردیم. مشتریان بسیار از آن رضایت دارند، چرا که به جای داشتن چندین ابزار،‌ تنها یک سیستم را در هر اتاق نصب می‏کنند.»
شرکت Signature Building Systems تعدادی از شرکت‏های فعال در زمینه تجهیزات الکتریکی از قبیل شرکت FSM واقع در نیویورک را برای عرضه این محصولات انتخاب کرد. مالک شرکت FSM آقای فائق کایااوغلو پیش‏بینی می‏کند که استفاده از این سیستم زمان نصب را در مقایسه به آشکارسازهای مجزای دود و آتش کاهش می‏دهد.
شهر نیویورک از جمله اولین شهرهایی بوده که از الزامات کاربری سیستم‏های شناسایی CO برای ساختمان‏های تجاری استفاده کرده و کد ایمنی نجات را به کد بین‏المللی ساختمان (IBC)،‌کد بین‏المللی حریق (IFC) و NFPA 101 اضافه نمایند. این کدهای جدید می‏توانند بر روی ساختار هتل‏ها، خوابگاه‏ها، ساختمان‏های مسکونی آپارتمانی، بیمارستان‏ها،‌ مراکز خدمات درمانی و آسایشگاه‏های سالمندان تأثیرگذار باشند.
سیستم ۴-Warn/CO دارای چهار مؤلفه شناسایی است: شناسایی دود، CO، شعله و حرارت. نیاز به معیارهای بیشتر همچنین تا حد زیادی اعلام هشدارهای کاذب و مزاحم را کاهش می‏دهد. اعلام هشدار کاذب یکی از چالش‏هایی است که هتل‏ها و دیگر ساختمان‏ها با آن روبرو هستند.