سونی اعلام کرد،

دوربین Full HDمدل SNC-VB635و دوربین‌های IPسری Wبه موتور IPELAمجهز شدند

سونی به تازگی اعلام کرد که پنج دوربین IPجدید این شرکت به سیستم پردازش سیگنال موتور IPELAمجهز شده است. با این دوربین‌ها، شرکت سونی می‌تواند به تقویت سیستم‌های مخصوص محیط‌های بیرونی و خارجی بپردازد و با آنها محصولات سطح متوسط خود را به بازارهای جدیدی عرضه نماید. برای مثال، دوربین‌های جدید سری Wبرای مکان‌های حساس و یا نظارت تصویری وسیع مناسب هستند و دوربین مدل SNC-VB635برای محیط‌هایی با شرایط نوری پایین طراحی شده است.

رایان کاشیما، مدیر بازاریابی راهبردی بخش امنیت تصویری سونی اروپا گفت، “سونی به صورت مداوم به دنبال راه‌هایی برای گسترش و بهینه کردن محصولات خود است و تمامی این محصولات جدید نیازهای تخصصی صنعت نظارت تصویری را رفع می‌کند. یک بار دیگر سونی در عرصه قابلیت‌های دوربین و کیفیت تصویری به شرکتی پیشتاز تبدیل شد.»

تمامی این دوربین‌های جدید دارای بستر فن‌آوری موتور IPELAهستند، در حالی که دوربین SNC-VB635از IPELA ENGINE EXاستفاده می‌کند و دوربین‌های سری Wاولین در نوع خود هستند که دارای IPELA ENGINE PROمی‌باشند. آنها مجهز به فن‌آوری WDR، View-DRو کاهش نویز XDNRمی‌باشند و بیشینه نرخ فریم آنها ۶۰ فریم بر ثانیه با وضوح تصویری HD/Full HDاست.

مدل‌های SNC-WR600و SNC-WR602دارای قابلیت‌های پیشروی صنعت از قبیل اپتیکال زوم ۳۰x، سرعت panهفتصد درجه‌ای در ثانیه و محدوده پویایی وسیع (WDR) ۱۳۰dBهستند که به لطف سیستم پردازش سیگنال IPELA ENGINE PROکیفیت تصویری واضحی را حتی در محیط‌هایی با نور پشتی بسیار شدید فراهم می‌کنند. این دوربین‌های جدید سری W، محصولات کنونی این سری شامل مدل‌های SNC-WR630 و SNC-WR632را تکمیل می‏نمایند. تمامی این دوربین‌ها دارای قابلیت‌های بستر فن‌آوری IPELA ENGINE PROساخت شرکت سونی هستند و در کنار آن، قابلیت‌های دیگری از قبیل تثبیت ژیروسکوپی تصویر، از حالت تیره درآوردن و ویرایش اعوجاج صفحه کانونی دارند تا در شرایط بسیار سخت محیط‌های بیرونی تصاویر شفافی ارائه گردد.

دوربین مدل SNC-VB635با داشتن حساسیت بسیار بالا نسبت به نور و وضوح تصویری full HDبرای استفاده در محیط‌های بسیار مهم از قبیل سیستم‌های حمل و نقل شهری، نظارت شهری و بخش انرژی طراحی شده است. این مدل نوعی دوربین ثابت است که دارای حسگر سیموس Exmorنیم‌ اینچی می‌باشد و تصاویر بسیار خوبی حتی در شرایطی با نور کم ارائه می‌کند. از دیگر قابلیت‌های آن می‌توان به امکان روز و شب واقعی، IPELA ENGINE EX، ViewDR، XDNR، VE، DEPAاشاره کرد.