راهکار برای رستوران‌ها و مراکز تهیه غذا

رستورا‌ن‌ها از جمله مراکز خدماتی هستند که به واسطه نوع فعالیتشان درگیر ارتباطات بسیاری در پشت پرده پیشخوان می باشند، به دلیل وجود عوامل،‌‌‌‍ پارامترها و تنوع محصولات و مواد اولیه ای که در رستوران‌ها به کار می‌رود،ش همواره مدیران مختلف این بخش خدماتی درگیر محاسباتی می‌باشند که دقت و سرعت در آنها در اولویت اول می‌باشند، محاسباتی از جمله، میزان خروج کالا از انبار، میزان مواد اولیه مصرفی، میزان مواد اولیه ثبت شده، مغایرت گیری بین فروش و خروجی‌های انبار و.. از یک سو و از سوی دیگر چگونگی ارائه خدمات و کسب رضایت مشتریان، به همراه سرعت در ارائه خدمات،‌ صدور فاکتورهای مربوط به آیتم های غذایی و طرف سوم، ثبت مواد ارسالی و کنترل اسناد حسابداری و… از جمله چالش‌هایی هستند که عموما مدیران سطوح مختلف یک مجموعه رستوران را درگیر می‌کنند.

 بهره گیری از جدیدترین و کارا ترین راهکار های سخت افزاری و نرم افزاری ضامن افزایش سرعت خدمات رسانی به مشتریان و رضایتمندی آن ها و همچنین افزایش دقت محاسبات و سهولت مدیریت مجموعه خواهد بود.

شرکت ایمن نگاه کاسپین آمادگی دارد کلیه راهکارهای اتوماسیون رستوران و مراکز تهیه غذا شامل تجهیزات حفاظتی، نرم افزاری و سخت افزاری لازم را پیاده سازی کند.

بخشی از خدمات قابل ارائه توسط ما در پایین ذکر شده‌اند.

رستوران