دوربین سه مگاپیکسلی CAM4471 ساخت Surveon عملکرد آنی را تا سه مگاپیکسل و سی فریم بر ثانیه می‌رساند

دوربین سه مگاپیکسلی CAM4471 دام ثابت مخصوص روز و شب و با قابلیت HDR آنی ساخت شرکت Surveon ارتقای عمده‌ای از دوربین‌های سه مگاپیکسل است که بیشینه فریم بر ثانیه‌ آنها به بیست مورد می‌رسد. مدل CAM4471 همچنین دارای HDR با ۱۰۰dB است که با آن نصب‌کنندگان کیفیت و عملکردی آنی و فراتر از استانداردهای WDR و DWDR خواهند داشت. در کنار قابلیت‌های پیشرفته‌ای از قبیل H.264، روش تراکم تصویری، کاهش نویز دوبعدی و سه‌بعدی و ارتقای لبه‌ی، این مدل همچنین راهکاری ایده‌آل برای ساختارهای حرفه‌ای از قبیل بانکداری، حمل و نقل، کارخانجات تولیدی، ساختارهای عمومی و نظارت شهری به شمار می‌رود.

مدل CAM4471 ساخت Surveon علاوه بر داشتن عملکرد سه مگاپیکسل و ۳۰ فریم بر ثانیه، به شکلی است که می‌توان طوری تنظیمش کرد تا ۱۰۸۰P را در ۶۰ فریم بر ثانیه برای پروژه‌های حساس از قبیل پایش ترافیک شهری، محوطه‌ها، محیط‌های تفریحی و نظارت تصویری کارخانجات ارائه دهد. این دوربین با موتور کدگذاری جدید می‌تواند نرخ‌ بیت‌های کمتری را نگاه دارد و در عین حال نرخ فریم‌های بالاتر و کیفیت تصویری بهتری را به نمایش درآورد. کاربران با موتور ROI پیشرفته موجود می‌توانند هشت منطقه مجزا، هر یک را با کیفیت تصویری و نرخ فریم متفاوتی بسازند. میزان نرخ بیت کمتر و ROI پیشرفته می‌تواند پهنای باند شبکه و میزان فضای مورد نیاز برای ذخیره‌سازی در دوربین‌های نظارتی مگاپیکسل را کاهش دهد و توازن خوبی میان کیفیت تصویر و پهنای باند ایجاد نماید.

دوربین‌های Full HD با وضوح تصویری ۱۹۲۰×۱۰۸۰ در ۳۰ فریم بر ثانیه تبدیل به استانداردی معمول در بازار نظارتی شده‌اند. دوربین‌های نسل جدید شرکت Surveon دارای عملکرد سی فریم بر ثانیه آنی و سه مگاپیکسل (۲۰۴۸×۱۵۳۶)هستند. مدل CAM4471 با بسیاری از قابلیت‌های پیشرفته خود در میان دوربین‌های IP برتری خود را نشان داده و با آن شرکت‌های دیگر می‌توانند از فن‌آوری‌های پیشرفته استفاده کنند.

دوربین‌های مگاپیکسل این شرکت همچنین از استانداردهای ONVIF پشتیبانی می‌کنند و به صورت کامل با نرم‌افزار مدیریت تصویری این شرکت و شرکت‌های دیگر منطبق هستند و بدین وسیله مشتریان می‌توانند سیستم پروژه خود را از میان راهکارهای مختلفی انتخاب کنند.