جشنواره سوئدی Detektor International Awards 2015 برندگان خود را شناخت و کمپانی‌های اکسیس، HID گلوبال و دوال‌تک جوایز این حشنواره معتبر را نصیب خود کردند.

برنده عنوان بهترین محصول در زمینه دوربین و سیستم‌های نظارتی: سری P32 اکسیس

کمپانی سوئدی اکسیس با دوربین‌های تحت‌شبکه سری پی۳۲ برنده بخش دوربین‌های نظارتی جشنواره شد.

Axis-Q32-Series

دوربین‌های AXIS P32 Series به کمک فناوری زیپ‌استریم می‌توانند تا ۵۰ درصد در پهنای باند و فضای مورد نیاز برای ذخیره‌سازی صرفه‌جویی کنند.

سری P32 اکسیس در راه کسب این عنوان رقبایی چون دوربین لیلین UFG1122, دوربین اویژیلون ۷K HD Pro و هایک‌ویژن DS 7600NI-E1/A all in one NVR را پیش رو داشته است.

برنده عنوان بهترین محصول در زمینه کنترل تردد: موبایل اکسس کنترل HID Global

فناوری اکسس کنترل مبتنی بر موبایل کمپانی آمریکایی HID گلوبال، راه‌حلی نوآورانه، ساده، در دسترس و ایمن برای تشخیص هویت افراد جهت کنترل تردد و ورود و خروج است.

HID-Global-Mobile-Access-Control-Soloution

اچ‌آی‌دی موبایل اکسس در راه کسب این عنوان، آیفون تصویری تحت‌شبکه اکسیس A8004-VE و سیستم اکسس‌کنترل موبایلی SALTO را از پیش رو برداشته است.

برنده عنوان بهترین محصول در زمینه دتکتور و سیستم‌های اعلام خطر: پلتفرم EWM 2 محصول DualTech IT

پلتفرم ارائه شده توسط کمپانی سوئدی DualTech IT امکان مهاجرت از سیستم‌های اعلام خطر آنالوگ به فناوری دیجیتال را فراهم می‌کند.

EWM-2.0

دوال‌تک برای کسب رتبه نخست، نوارهای الکترومغناطیسی و حرارت‌یاب SENSATIVE, سنسور مه‌ساز IP Fog Cannon with Intellibox و دتکتور تحت شبکه GJD D-Tect2 IP را از پیش رو برداشته است.

Lennart Alexandrie مدیر جشنواره دتکتور آواردز در این رابطه گفت:

انتخاب این محصولات از بین فینالیست‌های جشنواره، کاری بسیار دشوار و در عین حال ظریف بوده است.

بازار سیستم‌های حفاظتی و به سرعت درحال پیشرفت بوده و بخش‌های مختلف آن در جهات متفاوت در حرکت است.

بنابراین در یک‌سو شاهد عرضه روزافزون فناوری‌های جدید و در سوی دیگر شاهد واکنش تولیدکننده‌ها جهت استفاده از فناوری‌های نو هستیم.

به دلایل واضح، شاهد ظهور بازاری جدید از محصولاتِ حرفه‌ای، برای قشر خاصی از کاربران هستیم. موضوعی که بسیار هیجان‌انگیز است.